Reklama

Cleo wystąpi na rawickim festiwalu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum redakcji

Cleo wystąpi na rawickim festiwalu - Zdjęcie główne

Cleo wystąpiła na Dniach Bojanowa w 2016 roku | foto archiwum redakcji

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Choć tegoroczna edycja Rawickiego Festiwalu Sportu wciąż jest w fazie przygotowania, to coraz więcej wiadomo na jej temat. Jedną z atrakcji będzie koncert Cleo.

Reklama

Gmina Rawicz przygotowuje się do tegorocznej edycji Rawickiego Festiwalu Sportu, który odbędzie się 20 i 21 maja 2023r. Trwają zapisy do biegu sztafetowego i indywidalnego. 

W najbliższych dniach organizatorzy planują przekazać szczegółowe informacje dotyczące pozostałych dyscyplin, a także wydarzeń towarzyszących. Już wiadomo, że tegoroczny festiwal zakończy się koncertem Cleo, która jest uważana za jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Informację tę piosenkarka zamieściła na swoim profilu na Facebooku.

Nie będzie to pierwsza wizyta Cleo w powiecie rawickim

W 2016 roku była gwiazdą pierwszego wieczoru, pierwszej edycji Dni Bojanowa. Impreza wówczas zorganizowana okazała się strzałem w dziesiątkę. W centrum miasta bawiło się około 8 tysięcy osób. 

Występ wokalistki przyciągnął na stadion miejski w Bojanowie tłumy ludzi, którzy od godzin popołudniowych mieli okazję skorzystać z wielu przygotowanych atrakcji, m.in. wesołego miasteczka. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE