Reklama

Co sądzicie o projekcie misia z rynku? [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Co sądzicie o projekcie misia z rynku? [FILM] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

 RAWICZ  Tydzień temu zobaczyliśmy wybrany przez sąd konkursowy projekt misia, jaki niebawem ma stanąć na rawickim rynku. Zapytalismy mieszkańców, co sądzą przedstawionej przez urząd koncepcji niedźwiadka.

Na rynku trwają właśnie prace związane z odbiorem inwestycji. Wykonawca zakończył już przebudowę nawierzchni, wymianę instalacji podziemnych oraz montaż oświetlenia i nasadzenia drzew. Nadal na zmodernizowanej płycie w centrum miasta brakuje donic i ławek. Więcej na ten temat przeczytasz tu: Termin minął. Co z zakończeniem prac na rynku?

Jednym z elementów nowego rynku będzie figura niedźwiedzia, która stanie w północnej części placu, przed nowo powstałą fontanną. Na koncepcję misia ogłoszony został konkurs, w którym wystartowali artyści z całej Polski. 

- Projekt zakłada wizerunek pomnika o przyjaznym i pogodnym charakterze oraz o dużej wartości fotogenicznej - informował w komunikacie sprzed tygodnia Grzegorz Kubik

Sąd konkursowy wybrał najlepszą - ich zdaniem - z przedstawionych przez artystów propozycji. Zapytaliśmy mieszkańców, co sądzą o przedstawionym przez burmistrza projekcie. Zobacz film:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE