Reklama

Cztery konkursy na dyrektorów rozstrzygnięte. Kto wygrał?

Opublikowano: wt, 11 lip 2017 11:33
Autor:

Cztery konkursy na dyrektorów rozstrzygnięte. Kto wygrał? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Przedszkolem nr 6 w Rawiczu pokieruje Agnieszka Płóciennik. Była jedyną kandydatką w konkursie. Zmian nie będzie na stanowiskach szefów przedszkoli nr 3 oraz nr 5, a także w szkole podstawowej nr 6.

Przez kolejnych 5 lat Przedszkolem nr 3, Przedszkolem nr 5 i Szkołą Podstawową nr 6 będą kierowali dotychczasowi dyrektorzy: Małgorzata Lis, Elżbieta Sołtysiak i Andrzej Szyszko.

Wszyscy kandydaci przeszli pozytywnie procedurę konkursową. W przedstawionych koncepcjach funkcjonowania i rozwoju placówek zaproponowali kontynuowanie sprawdzonych działań, ale też realizację nowych zamierzeń i przedsięwzięć - zaznacza Anna Nowak, naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych w rawickim urzędzie miejskim.

- Szczególne wyzwanie w tym względzie będzie czekało Przedszkole nr 5, które w najbliższych tygodniach przeprowadzi się do nowego obiektu oraz Szkołę Podstawową nr 6, która w związku z reformą edukacji będzie miała w swojej strukturze także oddziały gimnazjalne - dopowiada naczelnik. Żaden z dyrektorów nie miał konkurencji w konkursie.

Jedna oferta wpłynęła również w postępowaniu, które miało wyłonić szefa Przedszkola nr 6 w Rawiczu.

Złożyła ją pani Agnieszka Płóciennik, która pracuje obecnie na stanowisku nauczyciela logopedy w rawickich placówkach oświatowych i to ona została wybrana - podkreśla Anna Nowak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE