Internauci informowali nas o dość sporej kałuży wody, jaka od kilku dni stoi na jezdni, na skrzyżowaniu ulic J.Bema i Kobylińskiej. Jak potwierdza urząd w Miejskiej Górce i Wodociągi Gminne w Pakosławiu - prawdopodobnie doszło do awarii.
Od rana na miejscu pracują służby. Jak informuje nas przedstawiciel wodociągów, pracownicy mają za zadanie zlokalizować miejsce awarii oraz ocenić jej skalę. Na obecną chwilę trudno stwierdzić, jak długo potrwają prace.
Na pewno trzeba się spodziewać utrudnień dla pieszych i kierowców w okolicach skrzyżowania. Możliwe są również przerwy w dostawie wody - informuje przedstawiciel wodociągów w Pakosławiu.
Komentarze (0)