Jak przekazał portalowi Marcin Cichowlas, prezes Zakładu Energetyki Cieplnej w Rawiczu, rzeczywiście demontowany jest stary komin. Będzie stawiany nowy. Modernizacja miała być wykonywana w okresie letnim, jednak - jak mówi szef ZEC-u - ze względu na formalności, termin ten się nieco przesunął. Prace powinny zakończyć się w tym miesiącu.
Prezes zapewnia, że prace zostały zorganizowane w taki sposób, że nie powinno dojść do przerw w dostawie usług do mieszkańców.
Zakład Energetyki Cieplnej w Rawiczu zapewnia dalej stałą dostawę ciepłej wody oraz ogrzewania dla swoich odbiorców - przekazuje Marcin Cichowlas.
Komentarze (0)