Burmistrz Grzegorz Kubik podjął decyzję o wyłożeniu płyt betonowych i wysypaniu kruszywa pomiędzy terenem budowy prowadzonej przez PKP a ulicą Bocianią. Łącznik został już wykonany w ciągu tygodnia, mimo trudnych warunków atmosferycznych.
Na gruntowym odcinku drogi wewnętrznej ul. Bocianiej zostało ułożonych 28 betonowych płyt na podsypce piaskowej na odcinku 84 metrów. Cały odcinek jest wyprofilowany i wysypany kruszywem. Zamontowano również lampę solarną. Płyty oraz lampa zostały zdemontowane z ul. Działkowej.
Pracownicy Zakładu Usług Komunalnych wykarczowali krzaki i wystające gałęzie wzdłuż przejścia.
Zamontowano dwa znaki B-18 "Zakaz wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej ponad 3,5t". Również odcinek przy Ferpolu został wyprofilowany i wyrównany.
W drugiej połowie lutego PKP PLK planuje oddać przejście dla pieszych wzdłuż budowanego tunelu.
Komentarze (0)