Reklama

Anna Busza-Noińska została dyrektorką przedszkola

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Anna Busza-Noińska została dyrektorką przedszkola - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Anna Busza-Noińska przez ostatnie kilka miesięcy pełniła obowiązki szefowej placówki, bo tym jak poprzednia dyrektor Agnieszka Sikora złożyła rezygnację. Gdy gmina ogłosiła konkurs - złożyła swoją ofertę. Będzie dyrektorem przedszkola przez kolejną kadencję.

Pełnienie obowiązków dyrektora burmistrz powierzył Annie Busza-Noińskiej w sierpniu minionego roku. Rozwiązanie to miało obowiązywać 10 miesięcy, ale już wtedy zaznaczono, że przed upływem czasu ogłoszony zostanie konkurs. Tak się stało. Na początku roku ukazało się zarządzenie burmistrza Macieja Dubiela o konkursie na dyrektora przedszkola im. Misia Uszatka w Bojanowie.

Wpłynęła jedna oferta i konkurs został rozstrzygnięty. O stanowisko ubiegała się jedynie Anna Busza-Noińska i - jak przekazuje burmistrz - komisja była zgodna co do tego, że nadal powinna pełnić tę rolę. Będzie więc dyrektorem przez kolejną kadencję.

Trwa konkurs na dyrektora podstawówki

Gmina szukała także dyrektora bojanowskiej szkoły, bo w minionym roku skończyła się kadencja Teresy Polc. Ze względu na pandemię, przedłużono jej umowę na rok, ale w lutym ogłoszono konkurs na nowego szefa szkoły. Złożono trzy oferty.

Posiedzenie komisji zaplanowano na poniedziałek. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy