Reklama

Finał WOŚP odbędzie się także w Miejskiej Górce

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Finał WOŚP odbędzie się także w Miejskiej Górce - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od samego początku gra także w powiecie rawickim. Dotąd to sztab rawicki odpowiadał za zbiórkę na terenie gminy Miejska Górka. W tym roku będzie inaczej. Organizacją WOŚP postanowił zająć się Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce.

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy utworzony przy Ośrodku Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce przygotowując się do pierwszego samodzielnego finału zwraca się z prośbą o przekazanie gadżetów (w formie rzeczowej, vouchery, karty podarunkowe itp.).
 
Wszystkie zostaną wystawione na licytację w czasie imprezy towarzyszącej WOŚP, która rozpocznie się o godz. 14.00 w Hali Widowiskowo Sportowej w Miejskiej Górce.
- Przedmioty, które zechcecie państwo ofiarować na aukcję, prosimy przekazywać do siedziby sztabu Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej oraz na Halę Widowiskowo Sportową im. Powstańców Wielkopolskich do 27 stycznia - przekazuje Marek Stach, dyrektor OKSiAL-u.
 
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 694-024-945.
 
 
 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE