Reklama

Firma Animex rozważa zainwestowanie w Rawiczu

Opublikowano:
Autor:

Firma Animex rozważa zainwestowanie w Rawiczu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Animex, największy polski producent z branży mięsnej, rozważa inwestycję na terenie strefy aktywności gospodarczej w okolicy Sierakowa.

W ramach konsultacji społecznych potencjalny inwestor prowadzi cykl spotkań z władzami Rawicza, właścicielami gruntów w strefie oraz lokalną społecznością. Dziś odbyło się spotkanie z radnymi rady miejskiej oraz mediami.

Jak poważnie Rawicz brany pod uwagę?

Wybraliśmy Rawicz jako miejsce do tego kroku, kiedy oficjalnie, na zewnątrz idzie informacja, przekaz do mediów. Razem z władzami komunikujemy, że jest to jedna z lokalizacji, którą bardzo poważnie firma rozważa, jako lokalizację pod budowę nowej inwestycji - podkreślił Andrzej Pawelczak, rzecznik prasowy Animex Foods.
 

Potencjalna inwestycja Animexu będzie najnowocześniejszym zakładem mięsnym w Europie.

Animex jest właścicielem takich marek jak, m.in. Krakus, Morliny czy Berlinki. Specjalizuje się w produkcji mięsa wieprzowego i drobowiego oraz przetworów mięsnych.

Jaką powierzchnię miałby zająć obiekt? Ile osób ma zostać zatrudnionych w zakładzie? Kiedy firma podejmie ostateczną decyzję, co do lokalizacji inwestycji? Szczegóły w najbliższym wydaniu „Życia”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE