Reklama

Firma spod Rawicza oficjalnym partnerem piłkarskiego klubu z Ekstraklasy

Opublikowano: sob, 31 lip 2021 08:40
Autor: | Zdjęcie: adobe stock

Firma spod Rawicza oficjalnym partnerem piłkarskiego klubu z Ekstraklasy - Zdjęcie główne

foto adobe stock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Umowa została podpisana na rok. Będzie obowiązywała w sezonie 2021/2022. Zakłada promowanie inicjatyw związanych ze zdrowym żywieniem i aktywnym stylem życia.

Oficjalnym partnerem piłkarskiego Śląska Wrocław została marka Zdrovo, należąca do Ferm Drobiu Woźniak, jednego z największych producentów jaj konsumpcyjnych i przetwórstwa jajecznego w Europie.

Cieszymy się, że potencjał naszego klubu doceniony został przez kolejnego partnera, który jest potentatem w swojej branży. To dla nas bardzo istotne, że wspólne cele łączą Śląsk Wrocław zarówno z lokalnymi firmami, jak i wielkimi markami takimi jak Zdrovo. Nawiązanie współpracy z Fermami Drobiu Woźniak jest dla nas także potwierdzeniem mocnej pozycji biznesowej klubu, którą zbudowaliśmy w ostatnich latach - mówi Piotr Waśniewski, prezes Śląska Wrocław.

Marka polskich jaj Zdrovo należy do Ferm Drobiu Woźniak z Żylic, czyli firmy, która jest liderem w produkcji jaj konsumpcyjnych w Polsce. 

W Fermach Drobiu Woźniak od lat prowadzimy aktywną politykę wspierania lokalnych oraz ogólnopolskich inicjatyw, dlatego chętnie angażujemy się w długofalowe współprace z zaufanymi podmiotami, które w sposób profesjonalny oraz z pełnym zaangażowaniem realizują wyznaczone cele. Cieszymy się, że Fermy Drobiu Woźniak oraz nasza marka jaj Zdrovo zostały oficjalnym partnerem drużyny Śląsk Wrocław. Wierzymy w polskich sportowców i polski sport, wspieramy prozdrowotne aktywności, które wraz z pełnowartościowym pożywieniem pozwalają długo cieszyć się zdrowiem - podkreśla Barbara Woźniak, Pełnomocnik Zarządu Ferm Drobiu Woźniak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE