Reklama

Gmina Rawicz ma na sprzedaż lokal w centrum miasta

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Gmina Rawicz ma na sprzedaż lokal w centrum miasta - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Rawiczu sprzedaje lokal w budynku przy ul. Podzamcze w Rawiczu. Kiedy i za ile można będzie go kupić?

 W grudniu odbędzie się przetarg na zakup gminnego lokalu w budynku przy ul. Podzamcze 4 w Rawiczu.

Można w nim zamieszkać lub prowadzić działalność

Obecnie jest to lokal niemieszkalny, który może zostać zaadaptowany na mieszkanie lub przestrzeń usługową o metrażu wynoszącym blisko 80 m kw.

- Budynek, w którym znajduje się lokal, ma charakter wielorodzinny, dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony. Lokal ma wyodrębnioną księgę wieczystą i położony jest na parterze - składa się z lokalu użytkowego, zaplecza i toalety o łącznej powierzchni 79,6 m kw - opisuje Centrum Informacyjne Burmistrza.

Gmina upoważniona do sprzedaży

Znajdujący się w budynku lokal nr 3 jest współwłasnością gminy oraz osoby fizycznej, która upoważniła samorząd do przeznaczenia lokalu do sprzedaży. Cena wywoławcza wynosi 97 tys. zł.

Budynek przy ul. Podzamcze 4 w obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną lub usługową. W lokalu znajdują się instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna, a jego stan techniczny oceniany jest jako przeciętny. Od lat stoi pusty - wcześniej funkcjonował w nim, m.in. sklep wędkarski, a także bar.

Przetarg odbędzie się 8 grudnia o godz. 11.00 w rawickim urzędzie. Każdy, kto chce przystąpić do przetargu, powinien do 2 grudnia wpłacić wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej (9,7 tys. zł). Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie gminy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE