Reklama

III Jutrosińska Dycha. Zmiana organizacji ruchu w Jutrosinie i okolicy

Opublikowano: sob, 10 lip 2021 03:30
Autor: | Zdjęcie: materiały organizatorów

III Jutrosińska Dycha. Zmiana organizacji ruchu w Jutrosinie i okolicy - Zdjęcie główne

foto materiały organizatorów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w niedzielę (11 lipca) trzecia edycja Jutrosińskiej Dychy. Będą zmiany w organizacji ruchu.

Reklama

Jak informują organizatorzy - Stowarzyszenie Przyjaciół Jutrosińskiego Sportu oraz gmina Jutrosin - wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na terenie miasta oraz w miejscowościach: Rogożewo (Ochłoda) i Pawłowo. 

Od dziś, od godz. 7.00, na parkingu rynku w Jutrosinie - od strony kiosku - będzie montowana scena. Obszar ten będzie wyłączony z możliwości parkowania. Z kolei w niedzielę organizatorzy proszą o nieparkowanie aut na rynku od godz. 8.00. Parking będzie zamknięty do północy.

W niedzielę (11 lipca) od godz. 12.30 do godz. 18.00 ul. Podgórna w Jutrosinie czasowo zostaje zmieniona z drogi jednokierunkowej na dwukierunkową, w celu utworzenia tymczasowego objazdu centrum rynku. Organizatorzy proszą o nieparkowanie samochodów w tych godzinach,

Pozostałe zmiany w niedzielę:

* ul. T. Kościuszki - odcinek od ul. Rynek do skrzyżowania z ul. Szkolną (w stronę kościoła) - będzie całkowicie wyłączona z ruchu 

*  ul. Rynek i ul. T. Kościuszki w stronę kościoła będzie zamknięta od godz. 11.00 do godz. 24.00

Utrudnienia pojawią się również: w trakcie biegów dziecięco-młodzieżowych (od godz. 13.00) na ul. Garncarskiej czy Powstańców oraz podczas biegu głównego na dystansie 10 km na trasie (w godz. 16.00 do godz. 18.00): ul. Rynek (start),  ul. T. Kościuszki, ul. Wodna, teren zalewu w Jutrosinie, Rogożewo (Ochłoda), Pawłowo, ul. Powstańców, ul. Polna, ul. Wrocławska i ul. Rynek (meta). Nad bezpieczeństwem czuwać będą strażacy. Szczegóły na plakatach.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE