Reklama

Jeśli go kupiłeś, nie używaj. Może spowodować pożar!

Opublikowano:
Autor:

Jeśli go kupiłeś, nie używaj. Może spowodować pożar! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Sieć Lidl wycofuje ten produkt ze sprzedaży. Powód? "W jednostkowych przypadkach w artykule o powyżej podanym numerze nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia ryzyka pożarowego podczas ładowania urządzenia lub podczas jego użytkowania" - przyznaje sieć handlowa.

W trosce o bezpieczeństwo klientów wycofano ze sprzedaży odkurzacz bezprzewodowy marki Silvercrest wraz z akumulatorem. Odkurzacz był sprzedawany od początku września w Polsce, w sklepach Lidl.

Producent odkurzacza prosi wszystkich klientów o "zastosowanie się do niniejszego wycofania i zaniechanie dalszego użytkowania produktu (oraz akumulatora)".

Chodzi o „Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 SHAZ 22.2 D5“ marki „Silvercrest“ o numerze (IAN) 339791_1910 (patrz tabliczka znamionowa), wraz z akumulatorem.


"Firma Hoyer Handel GmbH przeprasza wszystkich klientów, którzy kupili wskazany produkt, za powstałe niedogodności" - napisano w komunikacie.

Urządzenie można oddać bez większych trudności. 
"Można go oddać w każdym sklepie Lidl bez konieczności okazywania paragonu, a koszt jego zakupu zostanie zwrócony" - czytamy w komunikacie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE