Reklama

Jest nowy zastępca dyrektora rawickiego więzienia

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: kpt. Alicja Kapała/ZK w Rawiczu

Jest nowy zastępca dyrektora rawickiego więzienia - Zdjęcie główne

foto kpt. Alicja Kapała/ZK w Rawiczu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dotychczasowy zastępca dyrektora Zakładu Karnego w Rawiczu - kpt. Andrzej Antkowiak - na początku czerwca został powołany na stanowisko dyrektora Zakładu Karnego w Nowogardzie. Wiadomo już kto zajmie jego miejsce w rawickiej placówce.

Z początkiem czerwca jeden z zastępców dyrektora Zakładu Karnego w Rawiczu - kpt. Andrzej Antkowiak - został powołany na stanowisko dyrektora Zakładu Karnego w Nowogardzie. Czytaj więcej: Rawicki wicedyrektor awansował na dyrektora w Nowogardzie

Przez kilka tygodni nie było wiadomo, kto zajmie miejsce Andrzeja Antkowiaka w rawickiej placówce, ale wszystko jest już jasne.

Dyrektor powołał zastępcę

Dyrektor okręgowy służby więziennej w Poznaniu, na wniosek dyrektora Zakładu Karnego w Rawiczu, z dniem 19 lipca, powołał na stanowisko zastępcy dyrektora zakładu mjr Roberta Stefanowskiego.

Mjr Robert Stefanowski służbę w Służbie Więziennej rozpoczął w 1999 roku w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu – na stanowisku młodszego inspektora zakładu prawno- kryminologicznego.

Z Kalisza do Rawicza

Od kwietnia 2005 roku kontynuował służbę w pionie penitencjarnym w Zakładzie Karnym w Kaliszu na stanowisku młodszego wychowawcy. Z jednostką penitencjarną w Kaliszu związany był do listopada 2013 roku, po czym kontynuował pracę penitencjarną jako starszy wychowawca w Zakładzie Karnym w Rawiczu.
 
W dniu 1 lutego 2016 roku objął stanowisko zastępcy Kierownika Działu Penitencjarnego w Zakładzie Karnym w Rawiczu i na tym stanowisku pełnił służbę do dnia powołania na stanowisko zastępcy dyrektora rawickiej jednostki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy