Reklama

Jesteś aktywnym seniorem? Możesz się zapisać na uniwersytet

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Jesteś aktywnym seniorem? Możesz się zapisać na uniwersytet - Zdjęcie główne

foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uniwersytet Trzeciego Wieku w Rawiczu informuje, że w dniach od 12 do 16 września trwać będzie nabór słuchaczy na rok akademicki 2022/2023.

Zapisy odbywać się będą w godzinach pracy biura Rawickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku (ul. Wały J.Dąbrowskiego 29a), w poniedziałek, wtorek, środę w godzinach od  10.00 do 12.00 oraz w czwartek od 14.00 do 15.00.

- Zapraszamy wszystkich dotychczasowych studentów oraz osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z RUTW - zachęca Ewa Chorzępa, prezes stowarzyszenia.

Każdy, kto chce dołączyć do RUTW powinien pobrać deklarację ,wypełnić ją i przynieść do biura lub po prostu przyjść do biura gdzie uzyska pełną informację.

- Jesteśmy również otwarci na propozycje ze strony słuchaczy dotyczące tematyki wykładów lub prowadzonych zajęć, w związku z czym zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji i inicjatyw - dodaje Ewa Chorzępa.

Aktywizuje i integruje od kilkunastu lat

Rawicki Uniwersytet Trzeciego Wieku działa od 15 lat.  Aktywizuje mieszkańców powiatu na wiele sposobów. Organizuje cykliczne wykłady plenarne, wyjazdy, wycieczki, ciekawe spotkania, zajęcia edukacyjne z wielu dziedzin.

W jego ramach funkcjonują różne kluby (siatkówki, tenisa stołowego, rękodzieła, melomana, filmowy, rowerowy, pioseki, brydża, gier planszowych, wolontariatu, nordic walking) oraz sekcje, m.in. malarska, historii i tradycji regionu, fitness, taneczna. 

Szczegółowe informacje na temat Uniwersytetu można znaleźć TUTAJ.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE