Reklama

Jesteś uczniem szkoły ponadpodstawowej? Ten konkurs z cenną nagrodą jest dla ciebie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum portalu

Jesteś uczniem szkoły ponadpodstawowej? Ten konkurs z cenną nagrodą jest dla ciebie - Zdjęcie główne

foto archiwum portalu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Interesujesz się ekologią, robisz zdjęcia i jesteś uczniem szkoły ponadpodstawowej? Możesz wziąć udział w konkursie. Nagrodą jest aparat fotograficzny o wartości tysiąca złotych sfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021. 

Reklama

Organizatorem konkursu jest rawickie starostwo powiatowe. Co należy zrobić?

- Zadaniem uczestników konkursu fotograficznego jest wykonanie zdjęcia ukazującego powiat rawicki w sposób przyjazny i ekologiczny. Praca powinna być tematycznie związana z efektywnością energetyczną oraz promocją OZE. Zdjęcia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: oswiata@powiatrawicki.pl do 28 kwietnia br. do godziny 14:00, z dopiskiem "Praca na Konkurs Fotograficzny" - czytamy w komunikacie rawickiego starostwa. 

Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej samorządu. Ze zwycięzcą organizator skontaktuje się telefonicznie lub mailowo. Praca triumfatora zostanie zaprezentowana, m.in. na szkolnych i lokalnych stronach internetowych, fanpage'ach w mediach społecznościowych, czy w trakcie konferencji edukacyjnej, będącej nieodłącznym elementem realizowanego przez Powiat Rawicki projektu w ramach programu "Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu", pn. "Poprawa efektywności energetycznej w budynkach szkolnych", finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021.

Celem konkursu jest kształcenie młodzieży szkolnej z zakresu efektywności energetycznej i ochrony środowiska, kształtowanie postaw proekologicznych, aktywizacja do podejmowania działań w zakresie efektywnego użytkowania energii i ochrony środowiska, w tym działań na rzecz lokalnej przyrody, wykorzystanie w życiu dobrych praktyk, m.in. racjonalnego gospodarowania energią, wykorzystania odnawialnych źródeł energii czy gospodarki odpadami.

Szczegółowy regulamin jest dostępny TUTAJ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE