Reklama

Kanalizacja za prawie cztery miliony

Opublikowano:
Autor:

Kanalizacja za prawie cztery miliony - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Zakład Usługowy Wodno-Kanalizacyjny z Osięciny (woj. kujawsko-pomorskie) wybuduje kanalizację sanitarną w Dąbrowie (gmina Miejska Górka). Ma dostać za to ponad 3 mln 800 tys. złotych.

Budowa kanalizacji sanitarnej w Dąbrowie będzie najdroższym przedsięwzięciem realizowanym w tym roku przez gminę. Zadanie zostanie sfinansowane z dotacji unijnej oraz pożyczki. - Mamy dwa miliony dofinansowania z urzędu marszałkowskiego. Oprócz tego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, weźmiemy pożyczkę w wysokości 800 tys. zł - informuje Karol Skrzypczak. Pozostała część kwoty ma być wyłożona z budżetu gminy.

W przetargu wystartowało dziesięć firm. Najdroższa złożona oferta opiewa na ponad 7 mln 779 tys. zł. - Większości firm brakowało jakichś dokumentów, dlatego wzywaliśmy ich do uzupełnienia. Było kilka uwag, które musieli wyjaśnić, ale nie ma podstaw prawnych, żeby tę firmę, która wygrała, wykluczyć. Teraz informujemy pozostałe firmy o rozstrzygnięciu przetargu - zaznacza włodarz. Dodaje, że umowa na wybudowanie sieci kanalizacyjnej ma być podpisana jeszcze w kwietniu. (kp)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE