Reklama

Kolejne wyróżnienia dla naszych dziennikarzy. Nagrody w ogólnopolskim konkursie

Opublikowano: czw, 18 mar 2021 12:08
Autor: | Zdjęcie: adobe stock

Kolejne wyróżnienia dla naszych dziennikarzy. Nagrody  w ogólnopolskim konkursie - Zdjęcie główne

Nagrody w ogólnopolskim konkursie KRUS | foto adobe stock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nasi dziennikarze zdobyli najwyższe nagrody w ogólnopolskim konkursie na publikacje o bezpieczeństwie w rolnictwie organizowanym przez KRUS.

Wczoraj pisaliśmy o nominacji naszego reportażu filmowego do nagrody Local Press, dziś chcemy się pochwalić nagrodami już zdobytymi.

11 marca ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu dla dziennikarzy organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Do XXVI konkursu na publikacje „W rolnictwie można pracować bezpieczniej” zgłoszono łącznie 89 publikacji internetowych, radiowych i telewizyjnych.

Materiały zostały oceniane w sześciu kategoriach. Z dumą możemy poinformować, że dziennikarze naszej redakcji zwyciężyli aż w dwóch z nich.

Dwie nagrody za publikacje prasowe

Honorata Dmyterko oraz Anna Kopras - Fijołek z redakcji „Wieści Rolnicze” zostały nagrodzone w kategorii artykułów prasowych i internetowych.

Anna Kopras – Fijołek otrzymała pierwszą nagrodę za artykuł prasowy pt. „Bezpiecznie na polu i w zagrodzie”, a Honorata Dmyterko drugą za materiał opublikowany w Życiu Rawicza oraz na naszym portalu, „Wypadków mniej, ale jeden śmiertelny”.  Obie publikacje nawiązywały do bezpieczeństwa w gospodarstwach, zagrożeniach, jakie czyhają na rolników podczas pracy w rolnictwie.

Pierwsza nagroda za filmy

Najwyższa nagroda przypadła naszym dziennikarzom również w kategorii „Cykl audycji telewizyjnych”. Jury konkursowe nagrodziło serię filmów autorstwa Anny Kopras-Fijołek, Grzegorza Heluszki i Janusza Marcinkowskiego pt. „W bezpiecznym gospodarstwie mniejsze ryzyko upadków” o rozwiązaniach BHP na fermie indyków oraz film pt. „Gospodarstwo Nowaczyków - najbezpieczniejsze w Wielkopolsce”.

Organizator konkursu – KRUS zaznacza, że celem konkursu jest oddziaływanie na poprawę bezpieczeństwa pracy oraz zdrowia rolników i ich rodzin poprzez upowszechnianie wiedzy o zagrożeniach i popularyzowanie ustanowionych przez Prezesa Kasy „Zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym” 

Jeden z nagrodzonych filmów:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.