Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rawiczu informuje, że osoby uczestniczące w mszach świętych w Kościele Św. Andrzeja Boboli w dniach 26-28.01.2021 r. o godz. 18;30 oraz porannej mszy dnia 29.01.2021 r. mogły mieć kontakt z osobą zarażoną wirusem SARS-CoV-2
- W związku z powyższym osoby te proszone są o zwrócenie uwagi na swój stan zdrowia i w razie wystąpienia niepokojących objawów o niezwłoczne skontaktowanie się z lekarzem - czytamy w komunikacie sanepidu..
reklama
Komentarze (0)