Uczniowie rawickiej szkoły na kwarantannie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Uczniowie rawickiej szkoły na kwarantannie - Zdjęcie główne
Autor: D. Bela (archiwum)

reklama
Udostępnij na:
Facebook
KoronawirusZe względów profilaktycznych służby sanitarne zdecydowały o kilkudniowej kwarantannie.
reklama

Dziś rawicki sanepid zdecydował o chwilowym zamknięciu Szkoły Podstawowej w Sierakowie. Tamtejsi uczniowie klas 1-3 przejdą na czasowe nauczanie zdalne.

- U dwóch osób uczęszczających do placówki wynik testu na koronawirusa okazał się dodatni. Ze względu na ewentualne kontakty z chorymi zdecydowaliśmy o kwarantannie kilku klas, co właściwie spowodowało chwilowe zamknięcie szkoły - wyjaśnia Grażyna Marczyńska, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rawiczu.

Z kolei Centrum Informacji Burmistrza informuje, że zakażone są dwie osoby z kadry pedagogicznej.

Jak się dowiedzieliśmy, kwarantanna ma potrwać do poniedziałku. Jeśli nic się nie zmieni, po tym czasie uczniowie normalnie wrócą do szkoły.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo