Dzisiaj na sali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu odbyły się uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego. Na jednej z nich uroczyście pożegnano obecną dyrektor Łucję Dęrę, która w najbliższych latach przejdzie na emeryturę i zdecydowała się nie brać udziału w konkursie na kolejną kadencję.
Kto pokieruje LO?
W konkursie wystartowały dwie osoby. Swoją kandydaturę złożyła obecna wicedyrektor "ogólniaka" - Elżbieta Jagodzińska oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Dłoni - Arnold Ratajski.
W wyniku konkursu wygrał Pan Arnold Ratajski. Taka jest rekomendacja komisji - mówi Adam Sperzyński, starosta rawicki.
W najbliższych tygodniach zarząd powiatu rawickiego będzie podejmował uchwałę zatwierdzającą wybór nowego dyrektora.
Komentarze (0)