Reklama

Reklama

Małgosia wzięła udział w konkursie. Została wyróżniona

Opublikowano: sob, 16 paź 2021 04:00
Autor: | Zdjęcie: KPP Rawicz

Małgosia wzięła udział w konkursie. Została wyróżniona - Zdjęcie główne

foto KPP Rawicz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości "Bezpiecznym rowerem przez świat" to nazwa konkursu, który trwał do końca września. Jego organizatorami byli: Wielkopolska Policja, Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu oraz Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Celem konkursu, było m.in zwiększenie wiedzy na temat bezpieczeństwa poruszania się po drodze rowerem oraz wzmocnienie świadomości w zakresie prawidłowego wyposażenia roweru, a także promowanie zdrowego stylu życia.

Reklama

W trakcie wakacji rawiccy policjanci znakowali rowery na różnych festynach. Do akcji, za zgodą rodziców, przystąpiła też Małgorzata Jankowiak. Dziewczynka jest uczennicą trzeciej klasy Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Sierakowie. 

Po oznakowaniu roweru, dziewczynka przystąpiła do konkursu. Do organizatorów zabawy trafiło jej zdjęcie. Komisja konkursowa doceniła fotografię i wyróżniła Małgosię.

W czwartek razem z tatą gościliśmy ją w jednostce. Przekazaliśmy laureatce nagrody. Niezmiernie cieszy nas fakt, że jedną ze zwyciężczyń wielkopolskiego konkursu jest mała mieszkanka Rawicza - podkreśla asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy KPP Rawicz. 


Fot. udostępnione przez KPP Rawicz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE