Marszałek Sejmu w Rawiczu. Spotkanie w Domu Kultury

Opublikowano:
Autor:

Marszałek Sejmu w Rawiczu. Spotkanie w Domu Kultury - Zdjęcie główne
Autor: FB Elżbiety Witek

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościParlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości jeżdżą po kraju i przedstawiają założenia Polskiego Ładu - planu na czas po pandemii, w którym przedstawione zostały propozycje dotyczące różnych dziedzin życia społecznego i gospodarczego.
reklama

Jutro, o godz. 16.00 w rawickim Domu Kultury, z mieszkańcami spotka się marszałek Sejmu, Elżbieta Witek. 

Polityk wcześniej odwiedzi Leszno. Tam spotkanie zaplanowano na godz. 14.00 przy ul. Ostroroga. 

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo