Jutro, o godz. 16.00 w rawickim Domu Kultury, z mieszkańcami spotka się marszałek Sejmu, Elżbieta Witek.
Polityk wcześniej odwiedzi Leszno. Tam spotkanie zaplanowano na godz. 14.00 przy ul. Ostroroga.
Opublikowano:
Autor: Dawid Bela
Jutro, o godz. 16.00 w rawickim Domu Kultury, z mieszkańcami spotka się marszałek Sejmu, Elżbieta Witek.
Polityk wcześniej odwiedzi Leszno. Tam spotkanie zaplanowano na godz. 14.00 przy ul. Ostroroga.
Polecane artykuły:
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
Komentarze (0)