Reklama

Miejska Górka. Biegali po pustostanie i rzucali kamieniami w szyby

Opublikowano: wt, 9 cze 2020 19:36
Autor:

 Miejska Górka. Biegali po pustostanie i rzucali kamieniami w szyby  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Chuligańska zabawa grupy młodych mieszkańców gminy Miejska Górka skończyła się interwencją policji. Nastolatków zatrzymano.

W niedzielne popołudnie - jak ustaliła policja - rzucali kamieniami w szyby i biegali po nieużytkowanym budynku dawnego hotelu robotniczego przy ul. Rawickiej. Grupkę zauważył mężczyzna, który wezwał policję.

Dwa patrole udały się do Miejskiej Górki. - Nieletni biegali po pustostanie. Wszystkich zatrzymano i przekazano pod opiekę rodziców - relacjonuje asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji.

Na szczęście, nikomu krzywda się nie stała. Policjanci sporządzili notatkę w tej sprawie, ale prowadzą też dalsze czynności. W zależności od ustaleń, sprawa może się skończyć na rozmowie pouczającej lub znajdzie finał w sądzie. 

Czytaj także: Powołano nowego wicedyrektora rawickiego więzienia
 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE