Reklama

Miejska Górka. Potrójny jubileusz [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Miejska Górka. Potrójny jubileusz [WIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Od mszy świętej w kościele parafialnym rozpoczęły się uroczystości związane z obchodami jubileuszu 40-lecia Klubu Seniora w Miejskiej Górce i Zespołu Śpiewaczego „Pod klonem” oraz pracy w klubie przewodniczącej Henryki Kolibabki.

Później członkinie Klubu oraz zaproszeni goście spotkali się w sali przy miejscowym stadionie. Henryce Kolibabce za 40-letnią pracę w Klubie Seniora i działalność społeczną na rzecz środowiska lokalnego oraz zasługi dla rozwoju kultury w gminie statuetkę wręczył burmistrz Karol Skrzypczak. Statuetki za długoletnią działalność w zespole „Pod Klonem” otrzymali również jego członkowie.

 

Historię organizacji i zespołu przypomniała Gabriela Krysmann, skarbnik klubu. - Od 40 lat nasz klub seniora aktywnie uczestniczy w życiu lokalnej społeczności i prowadzi różnorodną działalność na rzecz integracji środowiska seniorów. Długoletnią tradycją są imprezy okolicznościowe organizowane z okazji Dnia Kobiet, Matki, seniorów czy Wigilii. Wspólnie z ośrodkiem kultury organizujemy „Wianki”, rajdy seniora i inne imprezy - podkreśliła Gabriela Krysmann. (kp)

 

Oprócz tego, jedną z form działalności organizacji jest zespół śpiewaczy „Pod Klonem”. Fragment występu zespołu poniżej.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE