Reklama

Miejska Górka. Ze „Skorupką” i „Jędrusiem” do szkoły

Opublikowano:
Autor:

Miejska Górka. Ze „Skorupką” i „Jędrusiem” do szkoły - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Rozstrzygnięto dwa przetargi na dowóz uczniów do miejskogóreckich szkół: jeden ogłoszony przez gminę, drugi przez Zespół Szkół w Gostkowie.

W obu przypadkach wygrała firma Łucji Skorupki „Usługowy Przewóz Osób Autobusem” z Miejskiej Górki. Za dowóz uczniów do Gostkowa firma otrzyma 3,01 zł, a do pozostałych szkół na terenie gminy - 2,98 zł.


Dlaczego placówka w Gostkowie organizowała własny przetarg? - To są dwa zupełnie różne podmioty w sensie prawnym. My jesteśmy gminą, a tam jest „Edukacyjny Związek Międzygminny Gostkowo - Niepart” (związek utworzony przez gminy Krobia i Miejska Górka, którego głównym zadaniem jest prowadzenie Zespołu Szkół Gostkowo-Niepart oraz oddziałów przedszkolnych - przyp. red.), stąd taka, a nie inna procedura - tłumaczy burmistrz Karol Skrzypczak.


Z przetargu ogłoszonego przez gminę wyodrębniono dowóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej do Zespołu Szkół Specjalnych w Rawiczu. W tym przypadku, najlepszą ofertę złożyła firma „JEDRUŚ” Przewozy Autobusowe z Rawicza. Za kilometr przejechanej trasy ma otrzymać 1,95 zł. (kp)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE