Reklama

Mieszkanka Bojanowa w "Szansie na sukces"

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: udostępnione przez Weronikę Marchewkę

Mieszkanka Bojanowa w "Szansie na sukces" - Zdjęcie główne

Weronika (z lewej) z Markiem Piekarczykiem z TSA oraz rodzicami Dariuszem i Marzeną | foto udostępnione przez Weronikę Marchewkę

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Weronika Marchewka - mieszkanka w Bojanowa - wystąpiła w popularnym programie telewizyjnym „Szansa na Sukces”, w odcinku z TSA. Jego emisja już w niedzielę 26 marca 2023r. o godzinie 15.00.

W 2022 roku Weronika Marchewka z Bojanowa zakwalifikowała się do 13. edycji programu The Voice of Poland. Podczas trzynastej odsłony Weronika została zakwalifikowana jako jedna z 3,5 tysiąca osób. Po pierwszych castingach bojanowianka dostała się do osiemdziesiątki najlepszych.

Jak relacjonuje wokalistka, problemy zaczęły się od czekania na występ. Trwało prawie 15 godzin. Bojanowianka dodaje, że kandydaci nie wybierają sobie piosenek. Jej przeznaczono do zaśpiewania przebój zespołu 2 plus 1 "Chodź, pomaluj mój świat".

- Piosenka totalnie nie pasuje do mnie jak i nie da się w niej niewiadomo jak pokazać - przyznała wówcza Weronika, lecz zapewniała, że podczas występu dała z siebie sto procent swoich możliwości.

Pomimo tego, że nagrania trwały wiele godzin, ostatecznie występ Weroniki nie ukazał się na antenie.

- Jestem z siebie bardzo dumna, że w końcu się odważyłam, ale też chciałabym jeszcze raz bardzo podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali. Jesteście niezastąpieni i pokazaliście, że zawsze mogę na was liczyć, nieważne co by się działo! - napisała w poście i zapowiedziała, że na tym jej przygoda z muzyką na pewno się nie skończy!

Weronika w rockowym wydaniu. Jak sobie poradziła?

W niedzielę 26 marca 2023r. o godzinie 15.00 Weronikę będzie można obejrzeć w programie „Szansa na Sukces” w odcinku z TSA!

- Chciałabym bardzo podziękować wszystkim za ogromne wsparcie, szczególnie moim rodzicom, którzy są ze mną, bo nie pojechałabym nawet na casting gdyby nie oni! Tym razem kolejne nowe doświadczenie, ponieważ pierwszy raz w życiu miałam okazję zaśpiewać rockową piosenkę! Na pewno to było ogromne wyzwanie, ale też świetna przygoda, bo kto nie ryzykuje, szampana nie pije, także bądźcie wyrozumiali! -  zaznacza Weronika.

Jeżeli chodzi o „Szansę na Sukces” to - jak opowiada Weronika - do odcinka właśnie z TSA z Markiem Piekarczykiem została zaproszona przez telewizję. Przyznaje, że kiedy dostała e-maila, była przerażona i ogromnie zaskoczona.

- Było to dla mnie ogromne wyzwanie przygotowania się ze wszystkich utworów TSA w ciągu tygodnia, gdzie muzyka Marka Piekarczyka jest sama w sobie bardzo ciężka do zaśpiewania, a ja nigdy nie miałam okazji wykonywać muzyki rockowej. Wśród osób, które wraz ze mną przeszły kwalifikacje  spotkałam ludzi, którzy posiadają własne zespoły i śpiewają muzykę rockową od wielu lat na polskich scenach. Myślę, że jednak dałam z siebie wszystko, pomimo ogromnego stresu - dodaje bojanowianka.

Śpiew to jej największa pasja

Weronika Marchewka jest mieszkanką Bojanowa i absolwentką rawickiego liceum ogólnokształcącego. 

Muzyka, podobnie jak sport, towarzyszy jej od podstawówki. Jako kilkulatka, uczyła się gry na keyboardzie, gitarze, ale już wtedy stwierdziła, że chce śpiewać. W liceum śpiewała w chórze i uświetniała różne wydarzenia w szkole i poza nią. Na 18. urodziny w profesjonalnym studiu muzycznym nagrała też swój pierwszy cover „Chcę z tobą spędzić święta” - utwór Majki Jeżowskiej i De Mono. 

Weronika interesuje się także kosmetologią i po maturze studiowała właśnie tę specjalność. Dziś pracuje w swoim zawodzie i nadal zdobywa nowe umiejętności na różnych szkoleniach. Cały czas także śpiewa - na różnych imprezach okolicznościowych, koncertach, galach.

- Śpiew to moja pasja, moim celem na pewno jest ciągły rozwój w tej dziedzinie oraz występy na większych scenach. W ostatnim czasie wszystko się tak dynamicznie rozwija, że sama nie wierzę, że tyle się w moim życiu pozmieniało. W tym roku będę miała okazję wystąpić na Pikniku Country 2023, co będzie dużym osiągnięciem oraz występem na największej scenie na żywo - podkreśla Weronika Marchewka.

Utworów w wykonaniu Weroniki można posłuchać na jej koncie na YOUTUBE. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE