"Zawsze ciągnęło ją do munduru". Aleksandra Siecla w profilaktycznym spocie polskiej policji

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

"Zawsze ciągnęło ją do munduru". Aleksandra Siecla w profilaktycznym spocie polskiej policji - Zdjęcie główne
Autor: Ola Siecla jest już pracownikiem rawickiej komendy, ale zawodu uczy się w Legionowie

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościAleksandra Siecla jest mieszkanką gminy Miejska Górka i absolwentką tamtejszego zespołu szkół. Chce zostać policjantką. Niedawno wystąpiła w profilaktycznym policyjnym spocie uświadamiającym młodzieży, jakie konsekwencje niesie zażywanie narkotyków. 
reklama
reklama

Dodatkowo, Ola zdobyła II miejsce w kategorii kobiet podczas I Mistrzostw o Puchar Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie w wyciskaniu sztangi.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo