Reklama

Młodzież z Masłowa szlifowała język angielski

Opublikowano:
Autor:

Młodzież z Masłowa szlifowała język angielski - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Uczniowie z masłowskiej "podstawówki" już po raz drugi uczestniczyli w projekcie EuroWeek Szkoła Liderów. Jak informuje Katarzyna Staśkiewicz, nauczycielka języka angielskiego, mogli w ten sposób podszlifować kompetencje językowe.

Projekt, który odbywał się w Polanicy Zdrój trwał od 4 do 8 lutego. - Głównym celem projektu jest zwiększenie umiejętności językowych uczestników. Uczniowie mieli możliwość współpracy w języku angielskim z przedstawicielami różnych krajów, np. Kolumbii, Pakistanu, Indonezji czy Azerbejdżanu - relacjonuje Katarzyna Staśkiewicz.

Jak nadmienia, językowa praca była inna niż w szkole - zeszyty zostały w domach, a uczniowie pracowali np. przygotowując konferencje prasowe czy odgrywając scenki. Dzięki udziałowi w EuroWeeku, uczniowie mogli nauczyć się otwartości wobec innych kultur, ciekawości świata, czy tolerancji. Właśnie na te wartości projekt EuroWeek kładzie nacisk. - W projekcie uczestniczyli też uczniowie z innych szkół, zatem była to świetna okazja do integracji z rówieśnikami - dopowiada anglistka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE