Reklama

Nagle zniknął pod wodą. Lekarz stwierdził zgon.

Opublikowano:
Autor:

Nagle zniknął pod wodą. Lekarz stwierdził zgon. - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Na terenie cegielni w Pępowie utopił się około dwudzietoletni mężczyzna z gminy Jutrosin. Akcja reanimacyjna nie powiodła się. Lekarz prowadzący reanimację stwierdził zgon.

Z uzyskanych informacji wynika, że młody mężczyzna, który utopił się, przebywał z grupą znajomych na nieczynnym kąpielisku w Cegielni. W pewnym momencie zniknął pod powierzchnią wody.

Gdy zauważono jego nieobecność zaczęły się poszukiwania i wezwano służby ratunkowe. Po przybyciu m.in. strażaków OSP Pępowo i JRG Gostyń na zbiornik wodny wypłynęła łódź, a obecni na plaży ludzie utworzyli łańcuch życia.

Jednej z osób udało się natrafić na znajdującego się pod powierzchnią wody mężczyznę. Został on wyciągnięty na brzeg. – Proces reanimacji od momentu znalezienia mężczyzny i wyciągnięcia z wody trwał około czterdziestu minut – mówi aspirant sztabowy Sebastian Kasperkowiak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu.

Szczegóły zdarzenia będzie ustalała policja i prokuratura. Na zbiorniku cegielni w Pępowie obowiązuje zakaz kąpieli, o czym informują doskonale widoczne tablice.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE