Do ozdób świątecznych, które znamy z poprzednich lat dołączyła następna - druga choinka.
- Przy ratuszu pojawiła się nowa choinka, która została przekazana gminie Rawicz przez firmę ENEA. - wyjaśnia Centrum Informacyjne Burmistrza.
Dodaje, że miasto otrzymało ją w ramach wieloletniej i dobrej współpracy.
- Dotychczasowa choinka zostanie umieszczona na ulicy Wojska Polskiego - w tym samym miejscu, co 2 lata temu - dopowiada Centrum Informacyjne Burmistrza
Komentarze (0)