Reklama

Nowa kierownik będzie też szefem kawiarni

Opublikowano:
Autor:

Nowa kierownik będzie też szefem kawiarni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Sandra Bujak wygrała konkurs na kierownika działu impresaryjnego z biurem promocji i komunikacji w rawickim domu kultury. Nowa kierownik będzie odpowiadała również za funkcjonowanie kawiarni „W Starym Kinie”.

Pracę rozpocznie od stycznia. Mieszka pod Głogowem, ale jak powiedziała w rozmowie z portalem rawicz24.pl, dojazd do pracy nie będzie stanowił dla niej problemu.

Do obowiązków kierownika działu impresaryjnego będzie należało, m.in. planowanie i realizacja działań tego działu, organizacja i współorganizacja imprez artystycznych amatorskich i zawodowych, współprowadzenie strony internetowej domu kultury oraz prowadzenie rozmów ze sponsorami i reklamodawcami. 

Współpracowałam z wieloma osobami i organizacjami przy okazji przygotowywania przedsięwzięć takich jak, np. przy Festiwalu Malta w Poznaniu, Transatlantyk, czy Ethno Port. Wszystkie, największe festiwale w Poznaniu są mi znane od strony organizacyjnej - podkreśla Sandra Bujak, pytana o doświadczenie w organizowaniu imprez.

Wśród jej nowych obowiązków będzie też zarządzanie kawiarnią artystyczną „W Starym Kinie” (w ogłoszeniu o pracę nie było o tym mowy). - Myślę, że w tej kawiarni trochę się zmieni, ale na czym konkretnie te zmiany będą polegać, to jeszcze za wcześnie, żeby mówić. Na pewno postawiłabym na dobre cukiernictwo - zaznacza.

W konkursie wystartowało 10 osób. Jedna nie pojawiła się na rozmowie kwalifikacyjnej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE