Reklama

Nowe znaki w przy skrzyżowaniu w Annopolu. Będzie bezpieczniej?

Opublikowano:
Autor:

Nowe znaki w przy skrzyżowaniu w Annopolu. Będzie bezpieczniej? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

 MIEJSKA GÓRKA:  Przy skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 434 z powiatówką w Annopolu pojawiły się zapowiadane znaki. Ich interaktywna forma ma zapobiec kolejnym kolizjom w tym miejscu.

Na wspomnianym skrzyżowaniu w ciągu roku dochodzi do co najmniej kilku zdarzeń. Choć Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich twierdził, że skrzyżowanie oznakowane jest prawidłowo, postanowiono wzmocnić bezpieczeństwo w tym miejscu. Zdecydowano o montażu interaktywnych znaków.  

Z uwagi na zwiększoną liczbę zdarzeń drogowych na tym skrzyżowaniu, w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego wprowadzone zostaną aktywne znaki A-30 „Inne niebezpieczeństwo” oraz B-33 „ograniczenie prędkości do 70 km/h” wraz z tabliczkami - przekazał w czerwcu Andrzej Staszewski, wicedyrektor Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Pierwortnie znaki przy drodze wojewódzkiej (przed skrzyżowaniem) miały pojawić się do końca czerwca. Sytuacja epidemiologiczna spowodowała, że termin realizacji został wydłużony o miesiąc.

Czy to rozwiązanie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa na tym skrzyżowaniu? Czekamy na Wasze opinie.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE