Reklama

Nowy dyrektor w szpitalu w Rawiczu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Szpital Powiatowy

Nowy dyrektor w szpitalu w Rawiczu  - Zdjęcie główne

foto Szpital Powiatowy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Funkcję dyrektora ds. medycznych objął w szpitalu (z dniem 1 stycznia) lek. med. specjalista chirurgii dziecięcej Jacek Profaska.

Nowy dyrektor ds. medycznych w roku 1979 ukończył Akademię Medyczną w Poznaniu. Tytuł specjalisty z chirurgii dziecięcej otrzymał w 1988 r. Od 1991 roku objął stanowisko dyrektora Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu, które piastował przez 25 lat (do roku 2016).
Od 2017 pracował w szpitalach powiatowych, a do roku 2020 był dyrektorem Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim.
 

Poprzedni dyrektor szpitala ds. medycznych zrezygnował

Nowy dyrektor na stanowisku zastąpił Andrzeja Milewskiego, który złożył rezygnację. Funkcję dyrektora ds. medycznych Andrzej Milewski - chirurg pracujący wcześniej w Krotoszynie - pełnił od 1 lipca 2017 roku. Wówczas na stanowisku zastąpił Zbigniewa Sycza.
 
Konieczność znalezienia osoby nowej osoby była związana z osobistą decyzją dotychczasowego dyrektora i jego aktywnością zawodową - wyjaśniał wówczas tę zmianę Tomasz Paczkowski, prezes Szpitala Powiatowego w Rawiczu (Zbigniew Sycz wygrał wtedy konkurs na stanowisko dyrektora ds. medycznych w szpitalu MSWiA we Wrocławiu - przyp. red.)
 
Andrzej Milewski na dyrektora ds. medycznych, nie został wyłoniony w drodze konkursu, ale w wyniku rozmów, które prezes Paczkowski prowadził osobiście. Początkowo umowę z nowym dyrektorem podpisano do końca roku, ale finalnie funkcję tę pełnił do końca 2021 roku.
 
Doktor Milewski nadal będzie zasilał szeregi naszego szpitala - zaznacza Zuzanna Sokołowska, rzecznik prasowy szpitala.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy