Reklama

Od stycznia zmiana dyrektora w Zielonej Wsi

Opublikowano:
Autor:

Od stycznia zmiana dyrektora w Zielonej Wsi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Sławomir Gwizdek od stycznia nie będzie kierował placówką w Zielonej Wsi. Konkurs na dyrektora utworzonego tam zespołu szkolno-przedszkolnego wygrała Karolina Lipowczyk.

Konkursy ogłoszono w gminnych szkołach, które od stycznia zostaną przekształcone w zespoły szkolno-przedszkolnych (w przedszkolach włączanych do zespołów nie było konkursów, bo dyrektorom tych placówek obowiązki powierzono tylko do końca roku).

Jak dowiedzieliśmy się od Mateusza Domagały z Centrum Informacyjnego Burmistrza, dotychczasowi szefowie szkół w Masłowie, Sarnowie, Słupi Kapitulnej oraz nr 1 w Rawiczu nie mieli kontrkandydatów i pozostaną na swoich stanowiskach (formalnie będą kierować zespołem szkolno-przedszkolnym, a nie tylko szkołą).

Zmiana czeka placówkę w Zielonej Wsi. Tu na czele utworzonego zespołu stanie Karolina Lipowczyk, nauczycielka z Gimnazjum nr 1 w Rawiczu. Decyzją komisji, wygrała konkurs na dyrektora. W szranki z nią stanął dotychczas kierujący szkołą Sławomir Gwizdek.

Z wynikiem konkursu się nie dyskutuje. Była komisja powołana przez Burmistrza Gminy Rawicz. Nie udało się. Żałuję, że nie będzie mi dane realizować swoich planów, które przewidziałem na kolejną kadencję. Żal, że się nie udało - podkreśla Sławomir Gwizdek, który dyrektorem szkoły w Zielonej Wsi był ponad 10 lat.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE