Reklama

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Rawiczu ma nowego prezesa

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Rawiczu ma nowego prezesa - Zdjęcie główne

Prezes OSM, Jacek Myślecki (z lewej) w towarzystwie wiceburmistrza Pawła Szybaja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zmiana na stanowisku prezesa rawickiej mleczarni. Rada nadzorcza funkcję tę powierzyła wrocławianinowi - Jackowi Myśleckiemu.

Reklama

Dotychczasowa prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Rawiczu - Beata Zmuda - kierowała przedsiębiorstwem od 2019 roku. W minionym tygodniu złożyła rezygnację z pełnionej funkcji. Kto ją zastąpił?

Rada Nadzorcza znalazła nowego kandydata na szefa mleczarni i decyzję tę przegłosowano na posiedzeniu w czwartek, 30 marca. Tym samym - od 31 marca - prezesem jest Jacek Myślecki - wrocławianin, który od 30 lat prowadzi właśną działalność gospodarczą związaną z finansami.

- Bardzo dziękuję poprzedniej prezes za wszystkie lata poświęcone firmie, a Radzie Nadzorczej za powierzone mi zaufanie. Historia Okregowej Spółdzielni Mleczarskiej jest bardzo długa, wszyscy znają naszą działalność, ale na pewno będziemy się od teraz bardziej przypominać o tym, że istniejemy i czym się zajmujemy - zapowiada nowy prezes OSM.

Jedną z jego pierwszych decyzji, było uczestnictwo OSM w Jarmarku Wielkanocnym, który w weekend odbywał się na rawickim rynku. 

Warto przypomnieć, że mleczarnia na lokalnym rynku działa od ponad 135 lat. Produkuje przede wszystkim mleko, śmietanę, napoje mleczne, jogurty, twarogi, twarożki, ser smażony oraz masło. Choć wyroby trafiają głównie na do sklepów w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku, można je kupić także na Mazowszu i na Śląsku. 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE