Na plantach, między fontanną niedźwiedzia a Pomnikiem Żołnierza Polskiego, stoi kiosk. Od dłuższego czasu jest zamknięty i szpeci tylko otoczenie. Jak poinformował burmistrz Grzegorz Kubik, po wymianie korespondencji z siecią, do której obiekt należy, ustalono, że obiekt zniknie z plant do 30 września.
W związku z tym, że powstanie przestrzeń, którą można zagospodarować, burmistrz Rawicza zwrócił się do mieszkańców, jak oni by to widzieli. Wśród pomysłów najczęściej pojawiały się bezpłatna toaleta oraz kolejna stacja dla rowerów powiatowych. Niektórzy internauci sugerowali umieszczenie tzw. boksera - maszyny w którą można uderzać, aby młodzież mogła neutralnie spożytkować nadmiar swojej energii.
Komentarze (0)