Reklama

Pakosław. Takich zawodów jeszcze nie było. Strażacy na strzelnicy [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Henryk Kędzia, reprezentujący OSP Pakosław został pierwszym w historii zwycięzcą Turnieju Strzeleckiego Strażaków. Impreza odbyła się na terenie strzelnicy w Pakosławiu.

Do rywalizacji zapisało się 66 strażaków. Niespełna 60 stawiło się w niedzielę (20.11.2022r.) na terenie strzelnicy w Pakosławiu. Druhny i druhowie stawili się na pierwszym Turnieju Strzeleckim Strażaków. Teren przygotowali i nad bezpieczeństwem uczestników czuwali przedstawiciele LOK Pakosław. Pogoda dopisała.

- Jest to impreza integracyjna. Bawmy się bezpiecznie - podkreślił Adam Hauza, wiceprezes ZOP ZOSP RP w Rawiczu.

Uczestnicy oddawali 2 strzały próbne i 10 ocenianych z karabinu sportowego w postawie leżąc do tarczy TS 1. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a najlepsi w kategorii OPEN - pamiątkowe statuetki. Wygrał Henryk Kędzia, drugi był Kacper Andrzejewski z OSP Golina Wielka, a trzeci - Andrzej Lorek z OSP Góreczki Wielkie. Z kolei wśród pań najlepsze były: Magdalena Korfanty (OSP Zielona Wieś), Weronika Zawodna (OSP Sowy) i Anna Hamrol (OSP Rawicz).

Na wszystkich czekała pyszna grochówka "z kotła", kiełbasa z ogniska i ciepłe napoje.

- Chciałem podziękować wszystkim za przybycie. Rozmawiając wcześniej z druhem Adamem, nie spodziewaliśmy się tak dużej frekwencji - przyznał wiceprezes ZOP ZOSP RP w Rawiczu, Karol Maćkowiak. - Chcę także podziękować druhom z OSP Pakosław. Wiem, ile czasu i serca musieli włożyć w przygotowanie imprezy. Myślę, że takie imprezy są nam potrzebne. Mamy w planach kolejne przedsięwzięcia - nie tylko strzeleckie - dodał. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE