Reklama

Pakosławska firma wyróżniona

Opublikowano: sob, 26 wrz 2020 23:35
Autor:

Pakosławska firma wyróżniona - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Przedsiębiorstwo „Armasz” otrzymało certyfikat „Firma Godna Zaufania”.

To pokłosie przeprowadzonej ankietyzacji przez Centrum Badania Opinii Klientów. - Jesteśmy dumni z przyznanego nam wyróżnienia za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów. Certyfikat jest dla nas potwierdzeniem, że to co robimy, robimy dobrze - podkreśla Jolanta Leciejewska z firmy „Armasz”.

W 2006 roku Arkadiusz Leciejewski założył firmę „Lider elektromechanika”, natomiast w 2009 roku rozpoczął produkcję maszyn rolniczych.

Od 2013 r. firma funkcjonuje pod nazwą „Armasz”, która od 2014 roku ma swoją siedzibę w Pakosławiu. Przedsiębiorstwo produkuje agregaty uprawowe, uprawowo-siewne, ścierniskowe, talerzowe i bezorkowe oraz siewniki poplonu, rozsiewacze, głębosze, wały posiewne. Prowadzi sprzedaż swoich wyrobów na terenie całej Europy.

Przyznany certyfikat nie jest jedynym wyróżnieniem, jakie otrzymał „Armasz”.

Firma niejednokrotnie była doceniana także w konkursie „Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski”. Na swoim koncie ma również tytuł „Dynamiczny przedsiębiorca 2015” i „Laur Przedsiębiorczości Powiatu Rawickiego 2016”.

Dlaczego w Pakosławiu radni podjęli decyzję o likwidacji poboru podatków w drodze inkasa. Czytaj TUTAJ 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE