Reklama

Paulina Smaszcz - Kobieta Petarda. Ma 48 lat i wreszcie wie, czego chce.

Opublikowano:
Autor:

Paulina Smaszcz - Kobieta Petarda. Ma 48 lat i wreszcie wie, czego chce.  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Paulina Smaszcz - szkoleniowiec, wykładowca akademicki, konsultantka biznesu, dziennikarka i prezenterka. Osoba z ogromnym bagażem doświadczeń, która uświadamia kobietom - niezależnie od wieku, wykształcenia czy pozycji - że mogą żyć dla siebie i po swojemu.

- My - kobiety, właśnie w wieku 40+ zaczynamy myśleć inaczej, bo wchodzimy w dojrzałość - uważa Paulina Smaszcz. - Przy tym każda z nas jest różna i każda ma inną trajektorię życia, dokonuje własnych wyborów - na bazie tego, skąd pochodzi, co osiągnęła, czy jaki ma status, czego doświadczyła i czego się nauczyła.

Wielkopolanka z pochodzenia uważa, że życie trzeba „rzeźbić” po swojemu.

- Tu najważniejsza jest własna świadomość. I ja takiego bilansu dokonałam - ze względu na życie prywatne, zawodowe, stan zdrowia i doświadczenia. Potem powoli zaczęłam wprowadzać zmiany, które mają spowodować, że druga połowa życia będzie dla mnie spełniona, a ja świadoma swojej wartości i tego, czego oczekuję jeszcze od siebie i życia - będę szczęśliwa - podkreśla. 

Rozmowę z Pauliną Smaszcza, w której mówi, m.in. o szkoleniach dla kobiet, fundacji #lovuje, swoich relacjach z byłym mężem Maciejem Kurzajewskim i Świętach Bożego Narodzenia można przeczytać w świątecznym wydaniu Życia Rawicza.

Z gazetą - w prezencie KALENDARZ NA 2021 ROK

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE