Reklama

Piękny gest 10-letniej Madzi ze Szkaradowa

Opublikowano: ndz, 10 maj 2020 13:26
Autor:

Piękny gest 10-letniej Madzi ze Szkaradowa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

JUTROSIN / 10-letnia Madzia ze Szkaradowa przekazała pracownikom rawickiej służby zdrowia 8 maseczek. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że sama je... uszyła.

Dziewczynka mówi, że podglądała jak mama szyje maseczki dla strażaków, osób starszych i pracowników służby zdrowia. - W końcu sama postanowiłam, że będę próbować to robić - stwierdza Magdalena Wybierała ze Szkaradowa.

Spod jej igły - z niewielką pomocą mamy - wyszło 8 pięknych maseczek. - Uważam, że trzeba być dobrym przykładem dla naszych dzieci i pokazywać im już od najmłodszych lat, że nie wolno nikogo dyskryminować, a już na pewno nie osoby, które niosą nam pomoc - podkreśla Joanna Wybierała, mama Madzi.

Warto dodać, że to nie pierwszy taki szlachetny gest 10-latki.

Mając zaledwie 6 lat sama ścięła swoje długie włosy, które przekazała na rzecz osób chorujących na raka. Nie wahała się ani przez chwilę, by powtórzyć to jeszcze raz w październiku ubiegłego roku. Z kolei w grudniu - z okazji Mikołajek - odwiedziła chore dzieci we wrocławskiej klinice „Przylądek Nadziei”, którym przekazała wszystkie swoje prezenty, które otrzymała z okazji 9. urodzin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE