Reklama

Pijaństwo, śmiecenie i burdy na rawickich górkach. Z tym walczy dzielnicowy Kamil Krenc

Opublikowano: 8 czerwca 2021 09:00
Autor: Joanna Miśkowiak | Zdjęcie: KPP w Rawiczu

Pijaństwo, śmiecenie i burdy na rawickich górkach. Z tym walczy dzielnicowy Kamil Krenc - Zdjęcie główne

Dzielnicowy sierż. sztab. Kamil Krenc | foto KPP w Rawiczu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Większą część służby dzielnicowi spędzają w przypisanym do stanowiska rejonie służbowym, Swój czas poświęcają na rozmowy z mieszkańcami, młodzieżą, pedagogami, dyrekcją szkół, czy rodzicami uczniów.

Reklama

Zadaniem policjanta dzielnicowego jest znać swój rewir i pilnować tam porządku, rozwiązywać sąsiedzkie konflikty, udzielać pomocy ofiarom przestępstw i przemocy w rodzinie itp.

Rozpoczynamy cykl artykułów przedstawiających dzielnicowych z KPP w Rawiczu, którzy pracują na terenie powiatu rawickiego.

Dziś przedstawiamy dzielnicowego rejonu nr 4 z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu sierż. sztab. Kamila Krenca.

Można się do niego dodzwonić bezpośrednio pod nr tel. 516-937-355. Adres e-mail: [email protected]
Należy pamiętać, że dzielnicowi nie pełnią służby całodobowo. W sytuacjach nagłych lub zagrażających bezpośrednio życiu i zdrowiu należy korzystać z numeru alarmowego 112. 

Każdy funkcjonariusz realizuje plan priorytetowy mający pomóc zwiększyć poziom bezpieczeństwa jak również rozwiązać najbardziej nurtujące mieszkańców problemy.

Na początku tego roku sierż. sztab. Kamil Krenc postawił sobie za zadanie zwrócenie szczególnej uwagi na huligańskie wybryki na rawickich górkach w Rawiczu przy ul. Winiary. 

- Na tym terenie często dochodzi do popełniana wykroczeń społecznie uciążliwych, grupowania się młodzieży, spożywania alkoholu, zaśmiecania, zakłócenie porządku publicznego. W związku z licznymi zgłoszeniami na KMZB, informacjami od okolicznych mieszkańców, jak również interwencjami przeprowadzanymi przez funkcjonariuszy KPP w Rawiczu zagrożenie należy uznać za poważne i społecznie uciążliwe - przyznaje dzielnicowy.

Rejon służbowy nr 4 obejmuje ulice: Wały Tadeusza Kościuszki (nr od 1 do 11), Piłsudskiego (nr nieparzyste), Wały Józefa Poniatowskiego (nr nieparzyste), Podmiejska, Skromna, Spokojna, Żwirowa, Zacisze, Szczanieckich, Miedzińskiego, Cichońskiej, Mikołajewicza, Winiary, Broniewskiego, Wołodyjowskiego, Skrzetuskiego, Zagłoby, Sienkiewicza, Półwiejska, Boczna, Południowa, Glinki, Długa, Jana Kazimierza, Sobieskiego, Kmicica, Czarneckiego, Władysława IV, Targowa, Wawrzyniaka  (nr od 1 do 7).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (7)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 10 dni temu | ocena +2 / -2

  JOHN RAMBO

  Smród Irena to zgłoś do Burmistrza a nie tutaj jak głosujecie tak macie ale w Rawiczu nic nie było i nic nie będzie na takie Miasto żeby nie było nawet klubu dyskoteki to śmiech nie mówić o innych rzeczach dla młodzieży dla nas tez oczywiście a na temat Policji to lepiej zakończyć od razu przez lata nic zero masakra

  • 10 dni temu | ocena +0 / -0

   ło

   Dlatego w Rawiczu jest więzienie gdyż region tyn tegu wymaga .

 • 10 dni temu | ocena +4 / -0

  Irena

  Jeśli ta znudzona nieróbstwem młodzież oczekuje na zagospodarowanie im czasu wolnego, to proponuję sprzątanie kurników i wydmuchiwanie smrodu w niezamieszkałym kierunku. W Rawiczu wieczorem, po upalnym dniu, nie można otworzyć okien, bo SMRÓD Z KURNIKÓW ZWALA Z NÓG I UNIEMOŻLIWIA SEN ! Jeśli tak będzie nadal, to powiadomimy media.

 • 11 dni temu | ocena +0 / -7

  Winiary

  Jakie w ogóle pojęcie macie o młodzieży, co robią, gdzie chodzą, co ich na prawdę bawi i cieszy policjo nasza nic nie robiaca? Otóż odpowiadam: żadne! Ci którzy mają dzieci to może, może, może trochę się tym interesują, ale reszta tych pseudo policjantów to tylko patrzą na statystyki. Najlepiej to 17 letniego chłopaka złapać z 0.3 g zioła i sukces piersza klasa że. PROSZĘ WEŹCIE SIĘ DO PRAWDZIWEJ PRACY

 • 11 dni temu | ocena +5 / -11

  Ooo

  Czy grupowanie się młodzieży to przestępstwo? No tak, ale żeby wymyśleć coś dla młodzieży, aby mogła się spotkać i pożytecznie spędzić czas to już nikt o tym nie myśli. Nudzą się, dlatego piją i jadają.

  • 11 dni temu | ocena +9 / -2

   nierób

   Policja nie jest od wymyślania zajęć dla młodzieży, ale Ty kolego jak taki bystrzacha jestes to może wymyśl coś społecznie dla dzieciaków i młodzieży. Wtedy możesz śmiało wypisywać takie wypociny.

  • 11 dni temu | ocena +10 / -2

   Hycel

   Grabki i na planty