Reklama

Planowali huczne obchody. Dlaczego klub piłkarski przełożył jubileusz?

Opublikowano: ndz, 14 cze 2020 11:13
Autor:

Planowali huczne obchody. Dlaczego klub piłkarski przełożył jubileusz? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

BOJANOWO. Na czerwiec planowano huczne i uroczyste obchody 100-lecia klubu piłkarskiego Ruch, który został założony 1 maja 1920 roku. Impreza została jednak odwołana.

Jak mówi inicjator obchodów i prezes bojanowskiego klubu, organizowanie imprezy w obecnych warunkach epidemicznych nie ma sensu.

Limit 150 osób to mało na takie wydarzenie - uważa Wiesław Ceglarek. - Chcieliśmy to zrobić porządnie, z pełnymi trybunami, obecnymi i byłymi zawodnikami, działaczami - przypomina prezes.

Zastrzega jednak, że organizacji jubileuszu „nie odpuszcza”. Po prostu, klub będzie świętował w innym terminie.

15 sierpnia ma ruszyć liga i wtedy będzie wiadomo już trochę więcej, co wolno. Wstępnie planujemy, że uczcimy to 100-lecie przy podsumowaniu sezonu, na zakończenie rundy 2020/21 - zapowiada Wiesław Ceglarek. 

Prezes informuje też, że zarząd wystąpił z wnioskami do urzędu marszałkowskiego i Polskiego Związku Piłki Nożnej o uhonorowanie zasłużonych piłkarzy.

Jesteśmy w trakcie załatwiania tego. To grupa kilkudziesięciu osób. Mamy na przykład na terenie gminy Bojanowo trzy rodziny, w których już trzy pokolenia grają w ruchu: dziadek, syn i wnuk - zdradza szef klubu.

Bojanowska "Strefa małego czytelnika" już gotowa - ZOBACZ, JAK WYGLĄDA 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE