Reklama

Po kilku odzyskali mistrzowski tytuł. Reprezentacja ZSZ najlepsza w piłkę nożną

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: FB ZSZ Rawicz

Po kilku odzyskali mistrzowski tytuł. Reprezentacja ZSZ najlepsza w piłkę nożną - Zdjęcie główne

foto FB ZSZ Rawicz

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek (31.03) na orliku w Bojanowie rozgrywano spotkania piłkarskie w ramach XXIV licealiady. Do rywalizacji przystąpiło pięć reprezentacji szkół ponadpodstawowych z terenu. Najlepsza okazała się drużyna rawickiej "zawodówki".

Reklama

Zmagania piłkarskie na bojanowksim orliku były prowadzone w systemie każdy z każdym. Do rywalizacji przystąpiło pięć reprezentacji: Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, Zespołu Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Bojanowie, Zespołu Szkół w Jutrosinie, Zepsołu Szkół w Miejskiej Górce oraz I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu. Spotkania drużyn przyniosły wiele pozytywnych emocji, choć - jak to piłce nożnej bywa - nie brakło nerwowych momentów.

Każda drużyna pokazała piękną grę. Cel był jeden - pokazać się z jak najlepszej strony i zdobyć tytuł mistrzowski. Najlepiej poradziła sobie reprezentacja z rawickiej "zawodówki". 

Podopieczni Dawida Szynalskiego wygrali trzy mecze, jeden - z Zespołem Szkół z Jutrosina - zremisowali. 

Cała drużyna rozegrała naprawdę fajny turniej. Początkowo nie mieliśmy pomysłu na defensywnie grający Jutrosin, chociaż były sytuacje, które od razu mogły zakończyć się bramką i ukończyć rozgrywki samymi wygranymi. Na szczególną pochwałę zasługuje Kamil Nowak, który rewelacyjnie zagrał w decydującym meczu z I LO, zdobywając dwie bramki - komentował trener reprezentacji ZSZ w Rawiczu - Dawid Szynalski

Drugie miejsce zajęła drużyna ZSR Bojanowo, trzecie I LO w Rawiczu, czwarte ZS w Jutrosinie, a stawkę zamknęła reprezentacja ZS z Miejskiej Górki. 

Zwycięską drużynę reprezentowali: Michał Wolny, Mikołaj Marszałek, Hubert  Rupociński, Jan Krzyżosiak, Jonasz Wojtyczka, Kamil Nowak, Franek Nowak, Jakub Dziubałka, Kacper Krzyżosiak oraz Hubert Andersch. Trenerem reprezentacji Zespołu Szkół Zawodowych był Dawid Szynalski.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE