Reklama

Policjanci apelują o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń

Opublikowano: pt, 10 kwi 2020 22:00
Autor:

Policjanci apelują o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Od 1 kwietnia obowiązuje zakaz wychodzenia z domów bez potrzeby (wyjątki stanowią wyjścia do sklepu czy apteki, do pracy czy działań w ramach wolontariatu). Codziennie na ulicach Rawicza można dostrzec policjantów w radiowozach, informujących o zagrożeniu i przypominających, by zrezygnować ze spotkań towarzyskich.

- W obecnej sytuacji, hasło #zostanwdomu ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa nas wszystkich. Uznanie należy się tym, którzy wykazują się wyrozumiałością i odpowiedzialnością społeczną - przyznaje asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu. Jak dodaje, nie wszyscy stosują się do wprowadzonych ograniczeń.

Od 1 do 8 kwietnia policjanci przeprowadzili sporo interwencji. We wspomnianym okresie policjanci łącznie skierowali 28 wniosków do sądu oraz nałożyli 8 mandatów karnych. Większość z nich dotyczy grupowania się, w szczególności młodzieży oraz osób spożywających alkohol w niedozwolonych miejscach. Kilka z tych wniosków dotyczy, niestety, tych samych osób - stwierdza oficer prasowy.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  
Redakcja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE