Reklama

Przy rawickim markecie budowlanym stanął Bricomat. Odbierzesz w nim zakupy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: D. Bela

Przy rawickim markecie budowlanym stanął Bricomat. Odbierzesz w nim zakupy - Zdjęcie główne

foto D. Bela

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od kilku miesięcy przy Bricomarché, mieszczącym się przy ulicy Targowej 11A w Rawiczu, stoi Bricomat. Jest to urządzenie, w którym w dowolnym czasie można odebrać towar zakupiony przez internet.

Cała sieć Bricomarché rozwija usługi za pośrednictwem internetu. W efekcie klienci mają możliwość złożenia zamówienia online i wyboru jednej z kilku form odbioru, w tym dostawy za pośrednictwem Bricomatów. Marka Bricomarché zaczęła je wprowadzać w 2019 roku. Od lata 2021 roku takie rozwiązanie jest dostępne także dla mieszkańców Rawicza i okolic.

To przełomowe rozwiązanie znalazło uznanie u szerokiego grona klientów, dzięki czemu sieć Bricomatów rozwinęła się niezwykle dynamicznie - mówi Magdalena Wiśniewska, Kierownik Działu Zarządzania Projektami sieci Bricomarché w Polsce.

Bricomat w Rawiczu stoi poza budynkiem marketu. Bezpośrednio przy urządzeniu znajduje się oznaczone miejsce parkingowe. W boksach do bezkontaktowego odbioru zamówień można odebrać różnej wielkości towary, w tym takie o dużych gabarytach, takie jak na przykład drzwi czy płyty OSB.

Nasz market jest otwarty niemal od rana do wieczora. Odbiór w Bricomacie jest możliwy przez całą dobę i niezależny od godzin otwarcia sklepu - podkreśla Adam Kowalski, prezes rawickiego Bricomarche.

Odbiór złożonego zamówienia jest prosty. Klient wprowadza na ekranie maszyny podany podczas dokonywania zakupów numer telefonu oraz kod dostępu, który otrzymał w treści SMS-a.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE