Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu, łącznie z Centrum Kształcenia Zawodowego, od 29 listopada przechodzą na tryb nauki zdalnej.
Z informacji szkoły wynika, że taka sytuacja ma potrwać do 5 grudnia.
Jak przekazuje starosta rawicki, Adam Sperzyński, decyzja o przejściu na tryb nauki zdalnej została podjęta wspólnie z sanepidem dla dobra szkoły. Chodzi o bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli w związku z pojawiającymi się przypadkami zachorowań na Covid-19.
Komentarze (0)