Reklama

Rawicz. Burmistrz podjął decyzję w sprawie jarmarku

Opublikowano:
Autor:

Rawicz. Burmistrz podjął decyzję w sprawie jarmarku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

 RAWICZ  W tym roku mieszkańcy miasta i okolic nie wezmą udziału w Rawickim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Impreza została odwołana z powodu panującej pandemii. 

Wzorem innych miast, również gmina Rawicz zdecydowała o rezygnacji z tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Impreza, która przed laty na rynek i do parku przy Domu Kultury, ściągała wielu mieszkańców miasta i okolic, w tym roku nie odbędzie się. 

- Dziś podjąłem decyzję, że w tym roku ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią #covid19 nie odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. W obliczu funkcjonujących obostrzeń nie ma takiej możliwości - czytamy we wpisie burmistrza Grzegorza Kubika na jednym z portali społecznościowych. 

Obecne rozwiązania prawne nie pozwalają na organizowanie imprez kulturalnych i różnych przedsięwzięć z udziałem gości i publiczności. Dynamiczna sytuacja, związana z rozwojem pandemii i ciągłe zmiany w prawie, powodują, że podobne imprezy odwoływane są w całej Polsce. W tym roku nie odbędzie się, m.in. Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu.

Jak wyglądał zeszłoroczny jarmark w Rawiczu? Czytaj tutaj: Było kolorowo i świątecznie [FOTO+FILM]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE