Reklama

Rawicz. Jest nowa szefowa gminnych inwestycji

Opublikowano:
Autor:

Rawicz. Jest nowa szefowa gminnych inwestycji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Dopiero za piątym podejściem udało się znaleźć osobę na stanowisko naczelnika wydziału strategii, planowania i rozwoju w miejscowym magistracie.

Konkurs przyniósł rezultaty dopiero, gdy burmistrz nieco zmniejszył wymagania pod kątem doświadczenia w administracji samorządowej.


Wpłynęły dwie oferty, a po przeprowadzeniu rozmów z kandydatami udało się wyłonić nowego szefa wydziału.

Zacznie od września
Naczelnikiem wydziału strategii, planowania i rozwoju w rawickim urzędzie została Małgorzata Łakomy, która pracuje obecnie w leszczyńskim urzędzie miasta.

Małgorzata Łakomy ma 17-letni staż pracy, w tym 16 lat w jednostkach administracji samorządowej. Pracę w rawickim urzędzie rozpocznie 1 września.

- Pani Małgorzata spełniła wymagania naboru, wykazała się także dużym przygotowaniem merytorycznym i praktycznym – ocenia burmistrz Grzegorz Kubik. Jestem przekonany, że doświadczenie, które pani Małgorzata nabyła przez 16 lat w Lesznie, zaprocentuje w Rawiczu – dodaje burmistrz.

Małgorzata Łakomy zajmie miejsce Celiny Pilżys-Kosmatki, która zrezygnowała z pracy w rawickim magistracie, gdyż znalazła zatrudnienie w urzędzie leszczyńskim.

Oprócz naczelnika, znaleziono też nowego pracownika do tego samego wydziału. Stanowisko ds. planowania przestrzennego obejmie Urszula Bernat z Niedźwiadek.

Więcej o nowej szefowej inwestycji przeczytasz w jutrzejszym Życiu Rawicza

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE