Reklama

Rawicz. Rusza budowa ronda w Rawiczu. Wkrótce objazd

Opublikowano: śr, 12 sie 2020 23:30
Autor:

Rawicz. Rusza budowa ronda w Rawiczu. Wkrótce objazd - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Rawicz. Rondo w Rawiczu. Rusza budowa ronda w Rawiczu. Wkrótce objazd. Niebawem ma rozpocząć się budowa ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego, Podmiejskiej i Alei Spacerowej w Rawiczu. To wspólna inwestycja samorządu i PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

PKP ma wykonać prace nawierzchniowe, roboty w zakresie kanalizacji deszczowej oraz oświetlenie. Z kolei, gmina i Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu zrealizuje roboty budowlane polegające na przebudowie i zabezpieczeniu sieci elektroenergetycznej oraz oświetleniowej, przebudowie sieci gazowej, zabezpieczeniu urządzeń telekomunikacyjnych, przebudowie kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowe.

Przebudową sieci gazowej, wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej zajmie się firma Polskie Surowce Skalne Sp. z o.o. Grupa Budowlana z Bielan Wrocławskich - ta sama, która modernizuje rawicki rynek.

Natomiast, przebudowa sieci elektroenergetycznej i oświetleniowej oraz zabezpieczenie urządzeń telekomunikacyjnych to zadanie Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego „WAT” z Krzemieniewa.

Rawicz. Rusza budowa ronda w Rawiczu. Wkrótce objazd

Przekazanie placu budowy już się odbyło. Niedługo w tym rejonie zmieniona zostanie więc organizacja ruchu. Objazd zostanie wprowadzony 17 sierpnia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE